22.04.2024r

Śniadanie I  - Pieczywo mieszane  z masłem, pasta z jajek , płatki owsiane  na mleku (pochodne mleka, gluten, jajko) ogórek zielony, rzodkiewka, herbata z cytryną.
Śniadanie II - Chałka z masłem i miodem (gluten pochodne mleka), kakao, jabłko.

Obiad - Zabielana zupa pomidorowa z ryżem (seler,  gluten, pochodne mleka), łazanki z dodatkiem mięsa (pochodne mleka, gluten)  kompot.

23.04.2024r.

Śniadanie I - Pieczywo mieszane z masłem, wędlina, (pochodne mleka), kawa, sałata, szczypior, papryka, ogórek zielony.
Śniadanie II - Biszkopty, kawa zbożowa, mandarynka
 (gluten, pochodne mleka).
Obiad - Zabielana zupa pieczarkowa z makaronem  (seler, gluten, pochodne mleka),  gołąbki mięsno - ryżowe z sosem pomidorowym  (gluten), kompot.

24.04.2024r.

Śniadanie I - Pieczywo mieszane  z masłem, mozzarella, zacierka na mleku (gluten, pochodne mleka) ,szczypior, pomidor, ogórek kiszony , sałata lodowa, herbata z cytryną.
Śniadanie II - Serek homogenizowany, herbata owocowa, banan
 ( gluten).
Obiad - Zabielany żurek z jajkiem i ziemniakami,
(gluten, seler, pochodne mleka), ziemniaki , kotlet z polędwicy drobiowej, surówka z kapusty pekińskiej, (gluten), kompot.

25.04.2024r.

Śniadanie I - Grahamka  z  masłem,  ser topiony, kawa,  (gluten, pochodne mleka) , pomidor, ogórek zielony , sałata lodowa, pestki słonecznika.
Śniadanie II - Kaszka kuskus z musem truskawkowo - jogurtowym, herbata owocowa,
 (pochodne mleka, gluten).
Obiad - Rosół z makaronem (seler, gluten),   ziemniaki z koperkiem, potrawka z kurczaka , ogórek kiszony,
 (gluten),  kompot.

19.04.2024r.

Śniadanie I - Bułka maślana z masłem, serek twarogowy na słodko, płatki kukurydziane na mleku (gluten, pochodne mleka), papryka czerwona do chrupania , herbata owocowa.
Śniadanie II - Pizza z serem i ziołami  - z pieca, wyrób własny
,  ketchup,  herbata owocowa (gluten, pochodne mleka).
Obiad - Zabielana zupa jarzynowa  z  ziemniakami, (seler, gluten, pochodne mleka
),  ziemniaki z koperkiem, panierowana ryba z pieca (gluten, ryba), sałata lodowa z sosem miodowo- musztardowym , kompot.

*Jadłospis może ulegać modyfikacji

**Dzieci mają cały czas dostęp do  niegazowanej wody mineralnej.

Alergeny występujące w posiłkach:

1. Zboża zawierające gluten.

2. Skorupiaki i produkty pochodne.

3. Ja i produkty pochodne.

4. Ryby i produkty pochodne.

5. Orzeszki ziemne (arachidowe).

6. Soja i produkty pochodne.

7. Mleko i produkty pochodne.

8. Orzechy.

9. Seler i produkty pochodne.

10.Gorczyca i produkty pochodne.

11.Nasiona sezamu i produkty pochodne.

12.Dwutlenek siarki.

13.Łubin.