PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

• Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy byli obecni podczas zebrania organizacyjnego :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi wykonali drzewa genealogiczne swoich rodzin :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy wspólnie z dziećmi wykonali prace plastyczne na konkurs pn. "MagicShock" :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy włączyli się w akcję zbiórki kasztanów, szczególnie Mistrzom naszej grupy: rodzicom Zuzanny Gola, Michaliny Rykis i Michaliny Szajewskiej :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom za przyniesione dynie :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom Kajetana za podarowane słodycze na Dzień Pluszowego Misia :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom Hanny za upieczenie babeczek na Andrzejki :)
  • Serdecznie dziękuję mamie Zuzanny G. za podarowane kredki na rzecz grupy :)
  • Serdecznie dziękuję mamie Julii B. za podarowane ozdoby :)
  • Serdecznie dziekuję mamie Remigiusza za upieczenie rogalików na Mikołajki :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom za ubranie dzieci na czerwono i w czapki Mikołajkowe :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom za przygotowanie wspólnie z dziećmi prac na konkurs pn. "Ozdoba Świąteczna" :)
  • Serdecznie dziękuję mamie Marka za udział w zajęciach dotyczących "Tradycji ukraińskich" i podarowanie krasnala na rzecz grupy :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom Julii C. za doposażenie "Kącika wyciszeń i emocji" :)
  • Serdecznie dziękuję mamie Karolka za przygotowanie bombek dla dzieci z naszej grupy :)
  • Serdecznie dziękuję mamusiom Patryka, Julii C. i Jagody za upieczenie ciast na przedszkolną wigilię :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom za zakup kwiatków do kącika przyrodniczego i do kącika w ogrodzie :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom za liczną obecność podczas zajęć otwartych w dniu 17 kwietnia 2024 r. :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom Michalinki Sz. za podarowane gry i kolorowanki :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom Klary W. za podarowane zabawki :)
  • Serdecznie dziękuję Rodzicom Kacpra K. za podarowane zabawki :)