"Pożegnanie sześciolatków" - 22.06.2021 r.

Dnia 22 czerwca 2021 roku w Naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego Sześciolatków. Jest to zawsze barwne i emocjonujące dla przedszkolaków wydarzenie. Szczególny wydźwięk miało w tym roku szkolnym. Tym razem, starszaków pożegnaliśmy skromniej i bardziej kameralnie, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa sanitarnego. Były pamiątkowe dyplomy, balony z helem,  pyszny tort na dobry humor, dmuchane zamki i życzenia  samych sukcesów w przyszłej  edukacji szkolnej. Podziękowania za działania na rzecz przedszkola otrzymali też  przedstawiciele Rady Rodziców. Starszaków oraz ich rodziców  pożegnała dyrektor oraz wychowawczyni grupy.

Dzieciom oraz rodzicom za współpracę w ciągu całego roku przedszkolnego serdecznie dziękujemy.

Życzymy bezpiecznych i zdrowych wakacji oraz sukcesów w edukacji szkolnej .