Wyjście do kina grupy "Mądrych Sówek" - na zajęcia z plastykiem i seans filmowy, pt.: "Kozucha Kłamczucha" - 09.06.2021 r.

W środę, 09 czerwca 2021 roku, dzieci z grupy "Mądrych Sówek" wybrały się na pieszą wycieczkę do GMOKSiR w Bolkowie na zajęcia poprowadzone przez panią bibliotekarkę  Renatę Kwolek. Pani bibliotekarka, przeczytała dzieciom bajkę pt.: "Kozucha Kłamczucha". Dopełnieniem wysłuchanej bajeczki, było obejrzenie przez dzieci filmu pod tym samym tytułem w kinie za rogiem "Ziemowit". Na zakończenie Sówki, wezięły udział w zajęciu plastycznym z panią plastyk Krystyną Korman Mażol. W drodze powrotnej do przedszkola, na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka, zjadły pyszne włoskie lody.