Ogólopolski Dzień Przedszkolaka - 21.09.2020 r.

20 września - to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień „Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka”.  Święto to zostało ustanowione, by podkreślić ważną rolę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września 2020 r.  od nadmuchiwania kolorowych baloników, które przyczyniły się później do wspaniałej zabawy.

Tego dnia, dzieci z grup młodszych zostały zaproszone do wspólnej zabawy, tańczyły  taniec „Zygzak”, brały udział w konkursach sprawnościowych a także uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej z wykorzystaniem balonów.

Dzieci z grupy "Pracowitych Pszczółek" wykonały kolorowy dywan z dłoni, tańczyły i śpiewały piosenkę o przedszkolu i przedszkolakach oraz ozdabiały kolorowe balony, które dostały od pani.

W grupie najstarszych przedszkolaków, powstała fotobudka, podczas której powstawały piękne zdjęcia. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Natomiast  Pani  Dyrektor odwiedziła każdą grupę i życzyła dzieciom miłego święta oraz podarowała dzieciom bańki mydlane.

Dodatkowo dzieci z każdej grupy wiekowej otrzymały medale oraz drobne upominki od swoich Pań.