Ważne linki do stron

Przydatne linki dla rodziców do pracy z dziećmi w domu Uśmiech

www.gov.pl/zdalnelekcje -  zakladka : Oddział przedszkolny.

-  www.abc.tvp.pl - zakladka : Dla rodziców - Domowe Przedszkole - Gry i zabawy dla dzieci.

www.calapolskaczytadzieciom.pl - Złota lista książek dla dzieci w kazdym wieku - darmowe ebooki do pobrania - Biblioteka Rodzica Czytam i Polecam.

www.przedszkolankowo.pl - kolorowanki, gry online, szkółka rysowania, uczę się, ćwiczenia.

www.panimonia.pl - edupaka przedszkolaka.

www.eduzabawy.com - karty pracy, kolorowanki, generatory szlaczków, kodowania, spostrzegawczość, czytanie globalne.

www.pisupisu.pl  - trening umysłu - nauka literek, kształtów, kolorów. zabawy słowne, gry edukacyjne.

www.tuptuptup.org.pl - zabawy i eksperymenty dla dzieci, zabawy plastyczne, bajki do słuchania i czytania.

www.wierszykidladzieci.pl  - wierszyki do słuchania i czytania w każdym wieku.

www.czasdzieci.pl - ciekawe inspiracje plastyczne dla dzieci, zabawy rozwojowe, karty pracy do druku, artykuły i porady dla rodziców, polecane pozycje wydawnicze dla dzieci i rodziców, recenzje fimów, bajek i książek dla dzieci i rodziców, bajki wideo, bajki dźwiękowe mp3, zabawy do druku, czytanki, bajki na dobranoc, edukacja: eksperymenty dla dzieci, nauka języka angielskiego, sudoku - programowanie.