Pożegnianie starszków 30.06.2020 r.

Zakończenie roku szkolnego 2019-2020 dzieci sześcioletnich naszego przedszkola odbyło się 30 czerwca 2020 roku i miało niecodzienny wyraz. Ze względu na pandemię koronowirusa COVID - 19, odbyło się ono w reżimie sanitarnym na boisku szkolnym ZSiP im. Wiencentego Witosa w Bolkowie. Dyrektor Pani Mariola Strużyńska oficjalnie rozpoczęła spotkanie witając serdecznie przybyłych rodziców. Uroczystość przygotowana została przez wychowaczynię "Żabek" Panią Małgosię Węsek, która rozpoczęła się występami. Dzieci prezentowały swoje talenty śpiewając piosenki, recytując wiersze oraz tańcząc układy teneczne. W dalszej części spotkania odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz upominki zakupione przez przedszkolną Radę Rodziców. Rodzice, którzy angażowali się w życie przedszkolne otrzymali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe  dyplomy.  Absolwenci przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Wszystkim dzieciom Życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji.